Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku - logo
Poslední aktualizace - stránky: 29.5.2020, realitní činnost: 20.5.2011, výběrová řízení: 29.5.2020

Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku

Navigace:  Úvodní strana

Hlavní nabídka

...

Služby

    601 538 000

Odběr Zpravodaje

Vaše jméno

e-mailová adresa

O z n á m e n í

Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku oznamuje, že od 4. května 2020  bude provoz správy družstva postupně obnovován.

Stále platí dodržování přísných hygienických pravidel (povinnost mít roušku a odstup na 2 metry). Osobní kontakt by měl být omezen na minimum. Žádáme proto klienty družstva, aby své záležitosti vyřizovali přednostně telefonicky nebo e-mailem. Osobně na správě družstva by měly být vyřizovány pouze záležitosti, které nelze vyřídit jinak, a to po předchozí dohodě (telefonicky, e-mailem) s příslušným zaměstnancem. Klienti budou odbavování postupně. Do budovy správy družstva budou jeho klienti vstupovat pouze za doprovodu zaměstnance družstva tak, aby byly v budově pouze osoby, se kterými je právě vedeno jednání. Ostatní budou muset čekat před budovou správy družstva.
Pokladna družstva bude otevřena v omezeném provozu ode dne 11. května 2020.

     


PETICE Svazu českých a moravských bytových družstev a jeho členů za posílení práv družstev a společenství vlastníků jednotek

Rámcová pojistná smlouva pro domy ve správě Stavebního bytového družstva ve Frýdku-Místku

Levnější internet pro naše zákazníky

PROČ SI NÁS VYBRAT?Přístup na portál družstva

Z důvodu obrovského množství nevyžádné pošty máme povoleno doručování emailů pouze z domény CZ a SK. Potřebujete-li komunikovat s družstvem z emailové adresy s jinou příponou (např. COM), kontaktujte, prosím, nejdříve příslušného zaměstnance družstva telefonicky a sdělte mu svou emailovou adresu. Zaměstnanec poté neprodleně zajistí odblokování Vaší emailové adresy. Můžete rovněž použít kontaktní formulář.

Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku

Družstevní 844
738 01  Frýdek-Místek

Právě jste se připojili na internetové stránky Stavebního bytového družstva ve Frýdku-Místku, prostřednictvím kterých Vás bude představenstvo družstva ve spolupráci s jeho správou informovat o činnosti jak orgánů, tak i správy družstva, a současně se budou snažit touto formou zajistit, především pro členy družstva, nejčastěji žádané informace.
Projekty prováděné v rámci IPRM

Projekty prováděné v rámci IPRM
foto foto foto foto

Úřední dny, pokladní hodiny a podatelna
Kde nás najdete
Kontakty


 

zpět   |   nahoru   |   domů
 
 
1548399 / 5 online
Všechna práva vyhrazena / © 2007 Stavební bytové družstvo ve Frýdku-Místku / realizace nextWEB
X

 

Pro spuštění kalkulátoru úspory zadejte vaše heslo: